Tur ve Aktiviteler

kapadokya-balon-turu

KAPADOKYA BÖLGESİ BALON TURLARI

BALON UÇUŞ PROGRAMI

Kapadokya Balon Turları hava müsaitliği olduğu her gün yıl boyunca yapılır. Balon turlar gündoğumunda başlar ve bunun için otelden balon tur ofisine alınarak açık büfe kahvaltınızı yaparsınız. Daha sonra balonların kalkış alanına diğer yolcular ile transferiniz yapılır.

Balonların uçuşa hazırlanmasını izledikten sonra sepetlere bindiğinizde yaklaşık 1 veya 1,5 saatlik yolculuğunuz başlar.

İniş sonrasında alkolsüz şampanya partisi düzenlenir ve sizlere uçuş sertifikalarınız teslim edilir. Etkinlik bitiminde yine otelimize transferiniz yapılır.

 

  • Kapadokya’da Balon Uçuş Fiyatları Ne kadardır?

    Kapadokya’da balon uçuş fiyatları sabit değildir. Sezona göre değişkenlik gösterir. Bu yüzden uçuş planınız öncesinde bilgi almalısınız. Acentamız  fiyatları daha uygun olarak müşterilerimize yansıtıldığından lütfen fiyat bilgisi için bizi arayın tatilinizi birlikte planlayalım.

FİYATLARA DAHİL

  • Otelden alınış ve bırakılış transfer hizmeti
  • En üst düzey güvenlik sigortası
  • Hava muhalefeti nedeniyle uçuş iptali olursa ödediğiniz tutarın tamamı iade edilir
ürgüp kapadokya-balayi Play Video KAPADOKYA ÜRGÜP BALON TURU ve DİĞER BÖLGE TURLARI DAHİL BALAYI PAKETİ

Melis Cave Hotel,  Kapadokya Ürgüp’te  Jakuzili veya Hamamlı Balayı Oteli imkanı sunar. Odanıza özel süslemeler, karşılama seromonileri, tur ve Balon turu organizasyonu için iletişime geçmeniz yeterlidir.

KAPADOKYA BÖLGE TURLARI ve AKTİVİTELERİ

KIRMIZI TUR YEŞİL TUR ATV TURU AT TURU TÜRK GECESİ SEMAH GÖSTERİLERİ JEEP SAFARİLERİ KLASİK ARAÇ TURLARI KIRMIZI TUR [smartslider3 slider=”1″]

Tur Güzergahı

Uçhisar Kale Altı
Göreme Açık Hava Müzesi
Aşk Vadisi
Çavuşin Köyü Harabeleri
Öğle yemeği
Avanos Çanak, Çömlek Atölyesi
Paşabağ Peri Bacaları
Devrent Vadisi (Hayal Vadisi)
Ürgüp Peri Bacaları (Üç Güzeller)
Şarap Deneyimi

Fiyata Dahil

Transfer
Profesyonel, tecrübeli ve lisanslı rehber
Öğle yemeği
Müze ve Örenyerleri Giriş Ücretleri

YEŞİL TUR

[smartslider3 slider=”2″]

Göreme Panorama
Derinkuyu Yeraltı Şehri
Ihlara Vadisi (4 Km Yürüyüş.)
Belisirma Köyü
Öğle yemeği
Selime Manastırı
Güvercinlik Vadisi
Onyx Atölyeleri

 

Transfer
Profesyonel, tecrübeli ve lisanslı rehber
Öğle yemeği
Müze ve Örenyerleri Giriş Ücretleri

Turun Başlangıç Saati : 09.30
Bitiş Saati : 16:00

ATV TURU

Kapadokyanın heyecanını adrenalin ile yaşamak isterseniz; tozdan, çamurdan, kısacası kirlenmekten korkmuyorsanız; adrenalinden hoşlanıyor, doğaya bayılıyorsanız ATV turu tam da size göre.

Kapadokya tarih ve doğanın iç içe geçtiği ve her anınızı muhteşem kılacak sürpriz bir coğrafi dekora sahip. Sıra dışı bu cenneti gezerken içinizdeki seyyahı açığa çıkaracak en güzel heyecanlardan biri de ATV’ye binmek olacak.

AT TURU

Kapadokya vadilerindeki At Turlarında eşsiz güzelliklerdeki vadiler ve kanyonlardan geçeceğiz.  Kapadokya’da 1 saatlik veya 2 saatlik at turu aktivitemiz Göreme kasabasından başlayarak ve seçilecek tur programına göre o tur içerisinde yer alan bölgedeki ünlü vadiler olan Aşk vadisi, Kızıl Çukur yada Red Valley gibi bölgelerden at üzerinde geçerek tekrar başlanılan noktaya dönülerek tamamlanır.

Sizlere de Kapadokya’nın anlamı olan Güzel Atlar Ülkesinde at üzerinde keyifli zaman geçirerek bölgenin güzelliklerini keşfetmek ve tadını çıkarmak kalır. Kapadokya 2 saatlik at turu aktivitesi içerisinde sizleri otellerinizden ücretsiz olarak almakta ve tur bitiminde tekrar otelinize bırakmaktayız bu hizmet ücretsiz olup tur fiyatı içerisine dahildir.

 

TÜRK GECESİ

Kapadokya Türk Geceleri , kayadan oyma restaurantlarda yapılan yemekli eğlenceler bütünüdür. Ülkemiz kültürüne ait folklor oyunları, canlı müzik etkinlikleri ile günün yorgunluğunu atabilirsiniz.

Farklı bölgelerin folklorik dansları, baş döndüren oryantal şovları, mekana özel sürprizlerle birbiri ardına sıralanıyor. Kapadokya Türk gecesi kayadan oyma mekanlarda gerçekleştiğinden, mekan atmosferi de şova ayrı bir özellik katıyor.

Detaylar için lütfen iletişime geçin.

SEMAH GÖSTERİLERİ

Fiyatlarımıza transfer dâhil olduğu için öncelikle otelden alınış ile organizasyon başlar.
Program sırasında kamera veya telefon kullanmak yasak olduğu için resim çekmek veya video kaydetmek isteyen misafirlere, program başlamadan hemen önce veya sonrasında resim, video çekim fırsatı verilmektedir.
Programda yemek servisi yoktur. İçecek olarak ise geleneksel şerbet verilmektedir.
Program toplamda 1 saat sürmektedir.
Toplam organizasyon (otelden alınma ve tekrar bırakılma arasında geçen zaman ile birlikte) yaklaşık 2 saat sürmektedir.
Her gün akşam saat 18.00 da başlayıp 19.00 da sona eren ve 21.00 da başlayıp 22.00 da sona eren olmak üzere iki seans düzenlenmektedir.

JEEP SAFARİLERİ

Jeep Safarilerinin tecrübeli sürücüleri 5 kişilik Land Rover jeepler ile macera dolu bir yolculuğa çıkaracaklar. Sizi gizemli vadilere, kiliselere ve diğer kültürel yerlere götürüp, tabiatın fevkalade gizli hazinelerini görebileceksiniz. 2 saat süren jeep Safari turunda sizlerin zor bulacağınız yerlere normal araçlarla ve tur otobüsleriyle ulaşımı güç olan muhteşem vadilere gideceksiniz.

KLASİK ARAÇ TURLARI

Klasik araçların kiralanması ve turları şoför eşliğinde olacaktır. Siz isterseniz klasik araç ile tur yapın, isterseniz de rehberimiz sizi güzel fotoğrafların çekileceği vadiler ve peri bacalarına götürsün. Tur talebiniz halinde otelimizden alınarak tur yapılacak alana götürüleceksiniz. Tur fiyatı için lütfen iletişime geçiniz.

Lüx Odalar

Turlar

Restaurant

Transfer

Galeri

Back
WhatsApp
E-Mail
Phone